Activă NEAMŢ

PIESE AUTO - TUNING KISS S.R.L.

CUI
39048357
Reg. Comerț
J27/281/2018
Înregistrată
20.03.2018
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. MIHAI VITEAZU, NR.35
22.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4532
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 20.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
324.073 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
204.087 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k194 k259 k324 k2021 · Cifră de afaceri: 260.104 RON2022 · Cifră de afaceri: 215.406 RON2023 · Cifră de afaceri: 189.144 RON2024 · Cifră de afaceri: 265.551 RON2025 · Cifră de afaceri: 324.073 RON2021 · Profit: 18.329 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 17.845 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 199.298 RON2022 · Datorii: 138.357 RON2023 · Datorii: 29.505 RON2024 · Datorii: 11.411 RON2025 · Datorii: 12.740 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PIESE AUTO - TUNING KISS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 324.073 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 324.073 265.551 189.144 215.406 260.104
Profit net 0 17.845 0 0 18.329
Capitaluri proprii 204.087 214.594 196.748 214.840 225.485
Active totale 196.827 226.005 226.253 353.197 424.783
Datorii totale 12.740 11.411 29.505 138.357 199.298
Număr mediu salariați 2 1 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

22.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4532).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.