Activă Plătitor TVA SUCEAVA

SEALUSYSTEM S.R.L.

CUI
39037790
Reg. Comerț
J2018000421338
Înregistrată
16.03.2018
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT MĂRIŢEI COM. DĂRMĂNEŞTI, , NR.659
6.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 16.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.349.750 RON
▼ 50% vs 2024
Profit net
1.739.406 RON
▼ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
1.739.646 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,0 mil7,6 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.647.605 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.939.383 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.615.434 RON2024 · Cifră de afaceri: 10.716.451 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.349.750 RON2021 · Profit: 174.206 RON2022 · Profit: 2.286.850 RON2023 · Profit: 2.496.175 RON2024 · Profit: 3.370.711 RON2025 · Profit: 1.739.406 RON2021 · Datorii: 56.071 RON2022 · Datorii: 322.217 RON2023 · Datorii: 1.507.198 RON2024 · Datorii: 313.127 RON2025 · Datorii: 3.075.154 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEALUSYSTEM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.349.750 RON în 2025, cu un profit net de 1.739.406 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.349.750 10.716.451 12.615.434 8.939.383 4.647.605
Profit net 1.739.406 3.370.711 2.496.175 2.286.850 174.206
Capitaluri proprii 1.739.646 3.370.951 3.115.255 2.319.080 274.237
Active totale 4.779.859 3.684.078 4.362.252 2.025.678 241.426
Datorii totale 3.075.154 313.127 1.507.198 322.217 56.071
Număr mediu salariați 1 2 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

6.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.