Activă ARGEŞ

AUTO TRIPLEXXX S.R.L.

CUI
39023921
Reg. Comerț
J2018000560039
Înregistrată
14.03.2018
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR RÂMNICU VÂLCEA , NR.176
8.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
280.692 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
88.065 RON
▲ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
152.530 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k227 k284 k2021 · Cifră de afaceri: 260.062 RON2022 · Cifră de afaceri: 220.839 RON2023 · Cifră de afaceri: 257.536 RON2024 · Cifră de afaceri: 284.237 RON2025 · Cifră de afaceri: 280.692 RON2021 · Profit: 72.616 RON2022 · Profit: 58.435 RON2023 · Profit: 26.294 RON2024 · Profit: 70.824 RON2025 · Profit: 88.065 RON2021 · Datorii: 5.910 RON2022 · Datorii: 43.989 RON2023 · Datorii: 57.183 RON2024 · Datorii: 64.039 RON2025 · Datorii: 111.061 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO TRIPLEXXX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 280.692 RON în 2025, cu un profit net de 88.065 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 280.692 284.237 257.536 220.839 260.062
Profit net 88.065 70.824 26.294 58.435 72.616
Capitaluri proprii 152.530 150.021 185.719 202.903 194.468
Active totale 263.591 214.060 242.902 246.892 200.378
Datorii totale 111.061 64.039 57.183 43.989 5.910
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

8.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.