Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VERA CONS S.R.L.

CUI
39009048
Reg. Comerț
J2018003469401
Înregistrată
13.03.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL GIULEŞTI, NR.370, cod poștal 60288
67.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
103.212 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
83.759 RON
▲ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
468.270 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k63 k84 k104 k2021 · Cifră de afaceri: 74.108 RON2022 · Cifră de afaceri: 100.557 RON2023 · Cifră de afaceri: 104.404 RON2024 · Cifră de afaceri: 74.824 RON2025 · Cifră de afaceri: 103.212 RON2021 · Profit: 54.623 RON2022 · Profit: 86.897 RON2023 · Profit: 75.523 RON2024 · Profit: 46.668 RON2025 · Profit: 83.759 RON2021 · Datorii: 4.110 RON2022 · Datorii: 4.120 RON2023 · Datorii: 15.986 RON2024 · Datorii: 13.169 RON2025 · Datorii: 8.267 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VERA CONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 103.212 RON în 2025, cu un profit net de 83.759 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 103.212 74.824 104.404 100.557 74.108
Profit net 83.759 46.668 75.523 86.897 54.623
Capitaluri proprii 468.270 384.511 337.844 262.321 175.424
Active totale 476.537 397.680 353.830 266.441 179.534
Datorii totale 8.267 13.169 15.986 4.120 4.110
Număr mediu salariați 0 0 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

67.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.