Activă Plătitor TVA NEAMŢ

GLAMOUR BREHUŢĂ S.R.L.

CUI
38997515
Reg. Comerț
J2018000238277
Înregistrată
09.03.2018
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, BLD. DECEBAL, NR.10, BL.UJCM, SC.B, ET.P
9.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
766.053 RON
▲ 29% vs 2024
Profit net
248.879 RON
▲ 22% vs 2024
Capitaluri proprii
263.818 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0153 k306 k460 k613 k766 k2021 · Cifră de afaceri: 272.004 RON2022 · Cifră de afaceri: 286.392 RON2023 · Cifră de afaceri: 283.621 RON2024 · Cifră de afaceri: 594.938 RON2025 · Cifră de afaceri: 766.053 RON2021 · Profit: 124.880 RON2022 · Profit: 119.576 RON2023 · Profit: 128.186 RON2024 · Profit: 203.306 RON2025 · Profit: 248.879 RON2021 · Datorii: 15.462 RON2022 · Datorii: 10.634 RON2023 · Datorii: 10.904 RON2024 · Datorii: 194.500 RON2025 · Datorii: 244.445 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLAMOUR BREHUŢĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 766.053 RON în 2025, cu un profit net de 248.879 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 766.053 594.938 283.621 286.392 272.004
Profit net 248.879 203.306 128.186 119.576 124.880
Capitaluri proprii 263.818 214.939 141.633 176.490 141.126
Active totale 508.263 409.439 152.537 187.124 156.588
Datorii totale 244.445 194.500 10.904 10.634 15.462
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.