Activă ARGEŞ

GREEN STATIONS 07 S.R.L.

CUI
38997043
Reg. Comerț
J2018000526031
Înregistrată
09.03.2018
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT BOROVINEŞTI COM. VALEA IAŞULUI, STR MIRCEA CEL BĂTRÂN, NR.2, CAMERA 1, cod poștal 117798
-11.59
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.000 RON
▲ 240% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.603 RON
▼ 830% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k94 k140 k187 k234 k2021 · Cifră de afaceri: 20.030 RON2022 · Cifră de afaceri: 94.040 RON2023 · Cifră de afaceri: 234.076 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.235 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 15.646 RON2023 · Profit: 25.514 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.448 RON2022 · Datorii: 19.920 RON2023 · Datorii: 9.751 RON2024 · Datorii: 7.241 RON2025 · Datorii: 8.965 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GREEN STATIONS 07 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.000 3.235 234.076 94.040 20.030
Profit net 0 0 25.514 15.646 0
Capitaluri proprii -5.603 768 37.089 11.576 -4.070
Active totale 3.362 8.009 46.840 39.755 11.378
Datorii totale 8.965 7.241 9.751 19.920 15.448
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-11.59
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.