Activă CARAŞ-SEVERIN

FLORILYN VISION S.R.L.

CUI
38961112
Reg. Comerț
J11/128/2018
Înregistrată
02.03.2018
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, ALEEA BUHUI, NR.1, SC.A, AP.4, cod poștal 320196
-103.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 02.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.145 RON
▼ 79% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-144.543 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k73 k110 k147 k183 k2021 · Cifră de afaceri: 86.676 RON2022 · Cifră de afaceri: 73.889 RON2023 · Cifră de afaceri: 58.374 RON2024 · Cifră de afaceri: 56.543 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.145 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 103.273 RON2022 · Datorii: 183.469 RON2023 · Datorii: 147.110 RON2024 · Datorii: 141.109 RON2025 · Datorii: 153.765 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORILYN VISION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.145 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.145 56.543 58.374 73.889 86.676
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -144.543 -136.011 -134.685 -165.752 -114.290
Active totale 9.222 5.098 12.425 17.717 -11.017
Datorii totale 153.765 141.109 147.110 183.469 103.273
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-103.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.