Activă IAŞI

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.

CUI
38958125
Reg. Comerț
J2018000523229
Înregistrată
02.03.2018
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HANCIUC, NR.5, CAMERA 1. TR. 2, BL.384P4, ET.2, AP.9
11.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 02.03.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
162.500 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
49.541 RON
▲ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
49.761 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k65 k98 k130 k163 k2021 · Cifră de afaceri: 90.450 RON2022 · Cifră de afaceri: 103.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 158.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 131.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 162.500 RON2021 · Profit: 35.896 RON2022 · Profit: 54.300 RON2023 · Profit: 66.375 RON2024 · Profit: 46.409 RON2025 · Profit: 49.541 RON2021 · Datorii: 1.435 RON2022 · Datorii: 3.394 RON2023 · Datorii: 6.175 RON2024 · Datorii: 23.487 RON2025 · Datorii: 31.528 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 162.500 RON în 2025, cu un profit net de 49.541 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 162.500 131.600 158.650 103.600 90.450
Profit net 49.541 46.409 66.375 54.300 35.896
Capitaluri proprii 49.761 46.629 107.490 121.115 96.815
Active totale 81.289 70.116 113.665 120.935 98.250
Datorii totale 31.528 23.487 6.175 3.394 1.435
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.