Activă TIMIŞ

PRG STUDIO ARH S.R.L.

CUI
38936801
Reg. Comerț
J2018000612352
Înregistrată
27.02.2018
Sediu social JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. AUREL VLAICU, NR.7, CAM. 6, cod poștal 305400
11.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
64.255 RON
▲ 95% vs 2024
Profit net
11.589 RON
▲ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
11.829 RON
▲ 45% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k39 k51 k64 k2021 · Cifră de afaceri: 18.660 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.870 RON2023 · Cifră de afaceri: 18.830 RON2024 · Cifră de afaceri: 32.960 RON2025 · Cifră de afaceri: 64.255 RON2021 · Profit: 8.182 RON2022 · Profit: 1.951 RON2023 · Profit: 646 RON2024 · Profit: 7.895 RON2025 · Profit: 11.589 RON2021 · Datorii: 7.510 RON2022 · Datorii: 264 RON2023 · Datorii: 345 RON2024 · Datorii: 2.088 RON2025 · Datorii: 7.375 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRG STUDIO ARH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 64.255 RON în 2025, cu un profit net de 11.589 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 64.255 32.960 18.830 27.870 18.660
Profit net 11.589 7.895 646 1.951 8.182
Capitaluri proprii 11.829 8.135 2.837 2.191 6.281
Active totale 19.204 10.223 3.182 2.455 13.791
Datorii totale 7.375 2.088 345 264 7.510
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.