Activă GIURGIU

COLIN LUCAS FLOWER S.R.L.

CUI
38914315
Reg. Comerț
J2018000125520
Înregistrată
22.02.2018
Sediu social JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. NEGRU VODĂ, NR.165A
20.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 22.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
386.090 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
34.706 RON
▲ 2034% vs 2024
Capitaluri proprii
37.210 RON
▲ 1386% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k232 k309 k386 k2021 · Cifră de afaceri: 211.555 RON2022 · Cifră de afaceri: 193.198 RON2023 · Cifră de afaceri: 235.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 293.389 RON2025 · Cifră de afaceri: 386.090 RON2021 · Profit: 36.321 RON2022 · Profit: 10.026 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.626 RON2025 · Profit: 34.706 RON2021 · Datorii: 10.318 RON2022 · Datorii: 7.362 RON2023 · Datorii: 8.990 RON2024 · Datorii: 17.284 RON2025 · Datorii: 6.083 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COLIN LUCAS FLOWER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 386.090 RON în 2025, cu un profit net de 34.706 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 386.090 293.389 235.475 193.198 211.555
Profit net 34.706 1.626 0 10.026 36.321
Capitaluri proprii 37.210 2.504 884 3.560 -6.466
Active totale 43.293 19.788 9.874 10.922 3.852
Datorii totale 6.083 17.284 8.990 7.362 10.318
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

20.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.