Activă BACĂU

BEST HAIR IANNA S.R.L.

CUI
38877772
Reg. Comerț
J2018000253049
Înregistrată
16.02.2018
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. 9 MAI, NR.35, POZITIA 3, SC.B, ET.PARTER, cod poștal 600066
-0.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 16.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
125.330 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-18.657 RON
▼ 141% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k65 k98 k130 k163 k2021 · Cifră de afaceri: 61.158 RON2022 · Cifră de afaceri: 79.170 RON2023 · Cifră de afaceri: 159.356 RON2024 · Cifră de afaceri: 154.441 RON2025 · Cifră de afaceri: 125.330 RON2021 · Profit: 7.039 RON2022 · Profit: 20.677 RON2023 · Profit: 62.401 RON2024 · Profit: 37.729 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 25.000 RON2022 · Datorii: 13.106 RON2023 · Datorii: 8.032 RON2024 · Datorii: 71.301 RON2025 · Datorii: 162.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEST HAIR IANNA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 125.330 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 125.330 154.441 159.356 79.170 61.158
Profit net 0 37.729 62.401 20.677 7.039
Capitaluri proprii -18.657 45.711 62.601 12.666 -8.012
Active totale 144.292 117.012 70.633 25.772 16.988
Datorii totale 162.949 71.301 8.032 13.106 25.000
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.