Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

ATELIERUL DE IMAGINI S.R.L.

CUI
38860452
Reg. Comerț
J06/153/2018
Înregistrată
14.02.2018
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. TĂNASE TUDORAN, NR.11, cod poștal 420181
-40.61
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.512 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-34.786 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k31 k46 k62 k77 k2021 · Cifră de afaceri: 43.459 RON2022 · Cifră de afaceri: 77.096 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.433 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.156 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.512 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 14.495 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.373 RON2022 · Datorii: 3.461 RON2023 · Datorii: 20.583 RON2024 · Datorii: 41.806 RON2025 · Datorii: 40.533 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATELIERUL DE IMAGINI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 38.512 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.512 47.156 40.433 77.096 43.459
Profit net 0 0 0 14.495 0
Capitaluri proprii -34.786 -27.426 -2.854 25.011 10.516
Active totale 5.747 14.380 17.729 28.472 14.889
Datorii totale 40.533 41.806 20.583 3.461 4.373
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-40.61
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.