Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ALMAFLOOR SERVICE S.R.L.

CUI
38856893
Reg. Comerț
J40/2082/2018
Înregistrată
14.02.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL IULIU MANIU, NR.176-180, BL.41, SC.2, ET.9, AP.80
-14.27
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
392.060 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-47.183 RON
▼ 1098% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k157 k235 k314 k392 k2021 · Cifră de afaceri: 251.518 RON2022 · Cifră de afaceri: 212.517 RON2023 · Cifră de afaceri: 265.556 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.890 RON2025 · Cifră de afaceri: 392.060 RON2021 · Profit: 11.038 RON2022 · Profit: 12.865 RON2023 · Profit: 12.572 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.057 RON2022 · Datorii: 7.319 RON2023 · Datorii: 25.822 RON2024 · Datorii: 65.638 RON2025 · Datorii: 102.773 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALMAFLOOR SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 392.060 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 392.060 298.890 265.556 212.517 251.518
Profit net 0 0 12.572 12.865 11.038
Capitaluri proprii -47.183 4.727 76.510 63.938 51.073
Active totale 33.136 70.365 102.332 71.257 56.130
Datorii totale 102.773 65.638 25.822 7.319 5.057
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-14.27
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.