Activă IALOMIŢA

PVD SURVEYOR S.R.L.

CUI
38854493
Reg. Comerț
J2018000080216
Înregistrată
14.02.2018
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT DRIDU COM. DRIDU, STR. SALVIEI, NR.7, CAMERA 1, cod poștal 927105
7.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 14.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
358.913 RON
▲ 109% vs 2024
Profit net
153.857 RON
▲ 530% vs 2024
Capitaluri proprii
183.501 RON
▲ 519% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k144 k215 k287 k359 k2021 · Cifră de afaceri: 164.990 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.535 RON2023 · Cifră de afaceri: 65.492 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.955 RON2025 · Cifră de afaceri: 358.913 RON2021 · Profit: 112.572 RON2022 · Profit: 5.007 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 24.416 RON2025 · Profit: 153.857 RON2021 · Datorii: 106.267 RON2022 · Datorii: 106.999 RON2023 · Datorii: 113.280 RON2024 · Datorii: 131.330 RON2025 · Datorii: 232.371 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PVD SURVEYOR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 358.913 RON în 2025, cu un profit net de 153.857 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 358.913 171.955 65.492 63.535 164.990
Profit net 153.857 24.416 0 5.007 112.572
Capitaluri proprii 183.501 29.644 77.417 122.805 117.798
Active totale 412.556 160.936 190.697 229.804 224.065
Datorii totale 232.371 131.330 113.280 106.999 106.267
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.