Activă Plătitor TVA VASLUI

BUILDFAIR DEVELOPMENT S.R.L.

CUI
38836586
Reg. Comerț
J37/94/2018
Înregistrată
09.02.2018
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. REPUBLICII, NR.30, BL.I-2, SC.C, ET.PARTER, AP.40
2.29
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
75.630 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
17.566 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
802 RON
▲ 105% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k129 k193 k258 k322 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 22.525 RON2023 · Cifră de afaceri: 121.807 RON2024 · Cifră de afaceri: 153.782 RON2025 · Cifră de afaceri: 75.630 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 23.480 RON2024 · Profit: 28.697 RON2025 · Profit: 17.566 RON2021 · Datorii: 184.533 RON2022 · Datorii: 322.456 RON2023 · Datorii: 251.134 RON2024 · Datorii: 156.621 RON2025 · Datorii: 78.383 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUILDFAIR DEVELOPMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 75.630 RON în 2025, cu un profit net de 17.566 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 75.630 153.782 121.807 22.525 0
Profit net 17.566 28.697 23.480 0 0
Capitaluri proprii 802 -16.764 -45.461 -68.941 23.518
Active totale 79.185 139.857 205.168 253.515 207.919
Datorii totale 78.383 156.621 251.134 322.456 184.533
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.29
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.