Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LAP SYSTEM INVESTMENT S.R.L.

CUI
38816511
Reg. Comerț
J2018001703400
Înregistrată
07.02.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR GAZELEI, NR.34, CAMERA 3. BIROUL 30, ET.2, AP.6
-16.47
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 07.02.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-719.430 RON
▲ 0% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0342 k685 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2019 · Cifră de afaceri: 1.473.149 RON2020 · Cifră de afaceri: 42.533 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 12.284 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 393 RON2023 · Profit: 13.804 RON2024 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 1.522.628 RON2020 · Datorii: 1.711.615 RON2021 · Datorii: 1.711.616 RON2023 · Datorii: 1.027.730 RON2024 · Datorii: 1.019.427 RON20192020202120232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAP SYSTEM INVESTMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202120202019
Cifră de afaceri netă 0 0 0 42.533 1.473.149
Profit net 0 13.804 393 0 12.284
Capitaluri proprii -719.430 -719.430 -3.240 -3.633 188.051
Active totale 299.997 308.300 1.708.376 1.707.982 1.710.679
Datorii totale 1.019.427 1.027.730 1.711.616 1.711.615 1.522.628
Număr mediu salariați 0 0 0 0 5

Analiză de risc — insolvență

-16.47
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.