Activă VRANCEA

ALINDE STARS S.R.L.

CUI
38800620
Reg. Comerț
J39/83/2018
Înregistrată
05.02.2018
Sediu social JUD. VRANCEA, ORŞ. PANCIU, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.40, BL.26, ET.1, AP.6, cod poștal 625400
12.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
99.817 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
21.722 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
76.527 RON
▲ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k46 k69 k92 k115 k2021 · Cifră de afaceri: 114.856 RON2022 · Cifră de afaceri: 81.187 RON2023 · Cifră de afaceri: 85.235 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.406 RON2025 · Cifră de afaceri: 99.817 RON2021 · Profit: 7.712 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 31.538 RON2024 · Profit: 22.837 RON2025 · Profit: 21.722 RON2021 · Datorii: 2.834 RON2022 · Datorii: 5.508 RON2023 · Datorii: 6.814 RON2024 · Datorii: 6.734 RON2025 · Datorii: 16.276 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALINDE STARS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 99.817 RON în 2025, cu un profit net de 21.722 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 99.817 80.406 85.235 81.187 114.856
Profit net 21.722 22.837 31.538 0 7.712
Capitaluri proprii 76.527 54.805 31.969 430 25.880
Active totale 92.803 61.539 38.783 5.938 28.714
Datorii totale 16.276 6.734 6.814 5.508 2.834
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.