Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PRO MEDICARE S.R.L.

CUI
38790705
Reg. Comerț
J2018001432409
Înregistrată
02.02.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ŞTEFAN DINCĂ, NR.41, PARTER. CAMERA 1.2 SI 3, cod poștal 51796
5.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 02.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.041.834 RON
▲ 66% vs 2024
Profit net
192.917 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
193.217 RON
▼ 87% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0208 k417 k625 k833 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 385.838 RON2022 · Cifră de afaceri: 412.366 RON2023 · Cifră de afaceri: 514.370 RON2024 · Cifră de afaceri: 629.287 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.041.834 RON2021 · Profit: 251.755 RON2022 · Profit: 306.817 RON2023 · Profit: 284.636 RON2024 · Profit: 400.916 RON2025 · Profit: 192.917 RON2021 · Datorii: 68.274 RON2022 · Datorii: 26.467 RON2023 · Datorii: 96.085 RON2024 · Datorii: 200.525 RON2025 · Datorii: 399.845 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO MEDICARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.041.834 RON în 2025, cu un profit net de 192.917 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.041.834 629.287 514.370 412.366 385.838
Profit net 192.917 400.916 284.636 306.817 251.755
Capitaluri proprii 193.217 1.525.459 1.124.543 839.907 533.090
Active totale 593.062 1.725.984 1.220.628 866.374 601.364
Datorii totale 399.845 200.525 96.085 26.467 68.274
Număr mediu salariați 3 1 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.