Activă GIURGIU

STEFANO BENEFIT S.R.L.

CUI
38790268
Reg. Comerț
J52/60/2018
Înregistrată
02.02.2018
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT JOIŢA COM. JOIŢA, ALEEA STRUNGARU, NR.3B, CONSTRUCTIA C1,CAMERA NR.1, ET.PARTER, cod poștal 87150
-18.00
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 02.02.2018)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
1.056.434 RON
▲ 11% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
-1.021.139 RON
▼ 381% vs 2022
Număr mediu angajați
15
▲ 7% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0282 k564 k846 k1,1 mil1,4 mil2019 · Cifră de afaceri: 722.571 RON2020 · Cifră de afaceri: 818.801 RON2021 · Cifră de afaceri: 964.955 RON2022 · Cifră de afaceri: 948.890 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.056.434 RON2019 · Profit: 81.787 RON2020 · Profit: 164.686 RON2021 · Profit: 280.370 RON2022 · Profit: 83.047 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 216.201 RON2020 · Datorii: 352.684 RON2021 · Datorii: 774.443 RON2022 · Datorii: 1.156.196 RON2023 · Datorii: 1.409.726 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEFANO BENEFIT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.056.434 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 1.056.434 948.890 964.955 818.801 722.571
Profit net 0 83.047 280.370 164.686 81.787
Capitaluri proprii -1.021.139 363.657 280.610 242.767 105.881
Active totale 388.587 1.519.853 1.055.053 595.451 322.082
Datorii totale 1.409.726 1.156.196 774.443 352.684 216.201
Număr mediu salariați 15 14 15 17 17

Analiză de risc — insolvență

-18.00
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.