Activă SATU MARE

THAI HEALTHY COMPANY S.R.L.

CUI
38787459
Reg. Comerț
J30/91/2018
Înregistrată
01.02.2018
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PĂSTRĂVULUI, NR.2, AP.50, cod poștal 440005
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9604
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 01.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.755 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
14.696 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02 k3 k5 k7 k9 k2021 · Cifră de afaceri: 8.175 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.265 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.546 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.656 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.755 RON2021 · Profit: 7.380 RON2022 · Profit: 3.583 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 98 RON2022 · Datorii: 55 RON2023 · Datorii: 2 RON2024 · Datorii: 29 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

THAI HEALTHY COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.755 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.755 8.656 5.546 7.265 8.175
Profit net 0 0 0 3.583 7.380
Capitaluri proprii 14.696 17.092 19.353 23.643 20.060
Active totale 14.696 17.121 19.355 23.698 20.158
Datorii totale 0 29 2 55 98
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9604).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.