Activă PRAHOVA

URBANCITY PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.

CUI
38782028
Reg. Comerț
J2018000220290
Înregistrată
01.02.2018
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT TÂRGŞORU NOU COM. ARICEŞTII RAHTIVANI, TÎRGŞORU NOU, NR.106, cod poștal 107029
13.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 01.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
77.157 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
43.115 RON
▲ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
277.995 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k166 k221 k276 k2021 · Cifră de afaceri: 275.908 RON2022 · Cifră de afaceri: 195.185 RON2023 · Cifră de afaceri: 269.015 RON2024 · Cifră de afaceri: 136.586 RON2025 · Cifră de afaceri: 77.157 RON2021 · Profit: 63.999 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 102.363 RON2024 · Profit: 22.877 RON2025 · Profit: 43.115 RON2021 · Datorii: 127.456 RON2022 · Datorii: 112.731 RON2023 · Datorii: 129.544 RON2024 · Datorii: 45.875 RON2025 · Datorii: 46.947 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URBANCITY PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 77.157 RON în 2025, cu un profit net de 43.115 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 77.157 136.586 269.015 195.185 275.908
Profit net 43.115 22.877 102.363 0 63.999
Capitaluri proprii 277.995 234.880 212.002 109.639 168.322
Active totale 324.942 280.755 341.546 222.370 295.778
Datorii totale 46.947 45.875 129.544 112.731 127.456
Număr mediu salariați 1 1 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

13.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.