Activă Plătitor TVA BRAŞOV

G.S INSTAL VENT S.R.L.

CUI
38779502
Reg. Comerț
J08/235/2018
Înregistrată
01.02.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. GRIVIŢEI, NR.79, BL.1A, SC.B, ET.6, AP.34, cod poștal 500198
4.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 01.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
433.146 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
86.423 RON
▲ 312% vs 2024
Capitaluri proprii
86.807 RON
▼ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k173 k260 k347 k433 k2021 · Cifră de afaceri: 99.368 RON2022 · Cifră de afaceri: 251.990 RON2023 · Cifră de afaceri: 374.895 RON2024 · Cifră de afaceri: 306.206 RON2025 · Cifră de afaceri: 433.146 RON2021 · Profit: 10.054 RON2022 · Profit: 31.643 RON2023 · Profit: 103.586 RON2024 · Profit: 21.000 RON2025 · Profit: 86.423 RON2021 · Datorii: 127.344 RON2022 · Datorii: 151.550 RON2023 · Datorii: 114.212 RON2024 · Datorii: 74.743 RON2025 · Datorii: 294.957 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

G.S INSTAL VENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 433.146 RON în 2025, cu un profit net de 86.423 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 433.146 306.206 374.895 251.990 99.368
Profit net 86.423 21.000 103.586 31.643 10.054
Capitaluri proprii 86.807 275.043 254.043 150.457 118.814
Active totale 379.787 348.134 368.255 302.007 246.158
Datorii totale 294.957 74.743 114.212 151.550 127.344
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.