Activă Plătitor TVA DOLJ

PROMOTIF MC S.R.L.

CUI
38777366
Reg. Comerț
J2018000193165
Înregistrată
31.01.2018
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. NUFĂRULUI, NR.30, cod poștal 200223
3.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
168.900 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
14.052 RON
▼ 57% vs 2024
Capitaluri proprii
14.802 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k68 k101 k135 k169 k2021 · Cifră de afaceri: 91.275 RON2022 · Cifră de afaceri: 88.470 RON2023 · Cifră de afaceri: 124.599 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.986 RON2025 · Cifră de afaceri: 168.900 RON2021 · Profit: 10.708 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.940 RON2024 · Profit: 32.817 RON2025 · Profit: 14.052 RON2021 · Datorii: 9.807 RON2022 · Datorii: 37.076 RON2023 · Datorii: 30.105 RON2024 · Datorii: 28.339 RON2025 · Datorii: 66.358 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROMOTIF MC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 168.900 RON în 2025, cu un profit net de 14.052 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 168.900 159.986 124.599 88.470 91.275
Profit net 14.052 32.817 18.940 0 10.708
Capitaluri proprii 14.802 44.858 12.041 -6.899 4.230
Active totale 81.160 73.197 42.146 30.177 13.930
Datorii totale 66.358 28.339 30.105 37.076 9.807
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.