Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CAPITALSOFT SERV S.R.L.

CUI
38770988
Reg. Comerț
J40/1194/2018
Înregistrată
31.01.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VALEA ARGEŞULUI, NR.2, BL.522, SC.1, ET.6, AP.21, cod poștal 61934
31.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.01.2018)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
229.369 RON
▼ 2% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k77 k116 k154 k193 k2018 · Cifră de afaceri: 35.450 RON2019 · Cifră de afaceri: 192.859 RON2020 · Cifră de afaceri: 42.420 RON2021 · Cifră de afaceri: 25.454 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 32.946 RON2019 · Profit: 185.204 RON2020 · Profit: 29.099 RON2021 · Profit: 20.013 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 1.438 RON2019 · Datorii: 3.176 RON2020 · Datorii: 9.655 RON2021 · Datorii: 10.485 RON2022 · Datorii: 9.700 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAPITALSOFT SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 25.454 42.420 192.859 35.450
Profit net 0 20.013 29.099 185.204 32.946
Capitaluri proprii 229.369 234.556 214.543 185.444 33.146
Active totale 239.069 245.041 224.198 188.620 34.584
Datorii totale 9.700 10.485 9.655 3.176 1.438
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

31.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.