Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

ETA JOBS S.R.L.

CUI
38737418
Reg. Comerț
J21/34/2018
Înregistrată
23.01.2018
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. GĂRII, NR.4, BL.U19, SC.B, ET.8, AP.73, cod poștal 920003
2.36
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 23.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
321.811 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
89.578 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0103 k206 k309 k413 k516 k2021 · Cifră de afaceri: 13.944 RON2022 · Cifră de afaceri: 483.254 RON2023 · Cifră de afaceri: 515.766 RON2024 · Cifră de afaceri: 344.720 RON2025 · Cifră de afaceri: 321.811 RON2021 · Profit: 12.564 RON2022 · Profit: 58.689 RON2023 · Profit: 18.429 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 715 RON2022 · Datorii: 91.498 RON2023 · Datorii: 151.566 RON2024 · Datorii: 104.758 RON2025 · Datorii: 216.200 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ETA JOBS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 321.811 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 321.811 344.720 515.766 483.254 13.944
Profit net 0 0 18.429 58.689 12.564
Capitaluri proprii 89.578 111.428 129.501 111.072 52.383
Active totale 305.778 216.186 281.067 202.570 53.098
Datorii totale 216.200 104.758 151.566 91.498 715
Număr mediu salariați 2 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.36
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.