Activă Plătitor TVA CLUJ

ANYSER FOOD DISTRIBUTION S.R.L.

CUI
38721527
Reg. Comerț
J12/167/2018
Înregistrată
19.01.2018
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CIBINULUI, NR.3, AP.58, cod poștal 400615
6.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 19.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
539.087 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
164.487 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k231 k346 k462 k577 k2021 · Cifră de afaceri: 577.138 RON2022 · Cifră de afaceri: 497.430 RON2023 · Cifră de afaceri: 475.193 RON2024 · Cifră de afaceri: 466.960 RON2025 · Cifră de afaceri: 539.087 RON2021 · Profit: 26.807 RON2022 · Profit: 15.160 RON2023 · Profit: 17.963 RON2024 · Profit: 1.248 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 121.886 RON2022 · Datorii: 98.812 RON2023 · Datorii: 179.442 RON2024 · Datorii: 110.388 RON2025 · Datorii: 84.371 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANYSER FOOD DISTRIBUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 539.087 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 539.087 466.960 475.193 497.430 577.138
Profit net 0 1.248 17.963 15.160 26.807
Capitaluri proprii 164.487 185.416 190.444 173.405 158.245
Active totale 248.858 295.804 369.886 272.217 279.032
Datorii totale 84.371 110.388 179.442 98.812 121.886
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.