Activă IALOMIŢA

QUALITY MEDICAL LIFE S.R.L.

CUI
38715266
Reg. Comerț
J2018000025215
Înregistrată
18.01.2018
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. GĂRII NOI, NR.5, CAMERA 1, ET.1, cod poștal 920095
4.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
542.599 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
173.999 RON
▼ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
174.240 RON
▼ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0226 k452 k679 k905 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 59.733 RON2022 · Cifră de afaceri: 100.086 RON2023 · Cifră de afaceri: 115.234 RON2024 · Cifră de afaceri: 342.216 RON2025 · Cifră de afaceri: 542.599 RON2021 · Profit: 54.377 RON2022 · Profit: 77.780 RON2023 · Profit: 50.897 RON2024 · Profit: 192.352 RON2025 · Profit: 173.999 RON2021 · Datorii: 1.733 RON2022 · Datorii: 7.977 RON2023 · Datorii: 42.239 RON2024 · Datorii: 248.204 RON2025 · Datorii: 1.131.109 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

QUALITY MEDICAL LIFE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 542.599 RON în 2025, cu un profit net de 173.999 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 542.599 342.216 115.234 100.086 59.733
Profit net 173.999 192.352 50.897 77.780 54.377
Capitaluri proprii 174.240 243.491 51.139 78.021 54.617
Active totale 2.277.328 491.695 93.378 85.998 56.350
Datorii totale 1.131.109 248.204 42.239 7.977 1.733
Număr mediu salariați 2 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

4.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.