Activă GORJ

ANOMIS BEAUTY S.R.L.

CUI
38712545
Reg. Comerț
J2018000054183
Înregistrată
18.01.2018
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.17, BL.17, SC.1, ET.5, AP.23
19.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.005 RON
▲ 70% vs 2024
Profit net
10.446 RON
▲ 321% vs 2024
Capitaluri proprii
10.686 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k7 k10 k14 k17 k2021 · Cifră de afaceri: 9.359 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.578 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.295 RON2024 · Cifră de afaceri: 10.020 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.005 RON2021 · Profit: 6.141 RON2022 · Profit: 4.365 RON2023 · Profit: 2.230 RON2024 · Profit: 2.480 RON2025 · Profit: 10.446 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 176 RON2024 · Datorii: 130 RON2025 · Datorii: 1.871 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANOMIS BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 17.005 RON în 2025, cu un profit net de 10.446 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.005 10.020 11.295 9.578 9.359
Profit net 10.446 2.480 2.230 4.365 6.141
Capitaluri proprii 10.686 15.584 13.104 10.874 6.509
Active totale 12.557 15.714 13.280 10.874 6.509
Datorii totale 1.871 130 176 0 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

19.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.