Activă BACĂU

ADI CHIRILĂ S.R.L.

CUI
38695037
Reg. Comerț
J04/55/2018
Înregistrată
16.01.2018
Sediu social JUD. BACĂU, SAT LILIECI COM. HEMEIUŞ, G LILIECI, NR.556D, cod poștal 607237
15.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 16.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
252.216 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
53.017 RON
▲ 174% vs 2024
Capitaluri proprii
39.316 RON
▲ 387% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 199.582 RON2022 · Cifră de afaceri: 265.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 232.124 RON2024 · Cifră de afaceri: 186.297 RON2025 · Cifră de afaceri: 252.216 RON2021 · Profit: 1.015 RON2022 · Profit: 124 RON2023 · Profit: 43.949 RON2024 · Profit: 19.369 RON2025 · Profit: 53.017 RON2021 · Datorii: 97.673 RON2022 · Datorii: 90.618 RON2023 · Datorii: 38.638 RON2024 · Datorii: 20.594 RON2025 · Datorii: 19.376 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADI CHIRILĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 252.216 RON în 2025, cu un profit net de 53.017 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 252.216 186.297 232.124 265.100 199.582
Profit net 53.017 19.369 43.949 124 1.015
Capitaluri proprii 39.316 -13.701 -33.069 -77.018 -68.792
Active totale 58.692 6.893 11.505 56.456 107.862
Datorii totale 19.376 20.594 38.638 90.618 97.673
Număr mediu salariați 3 2 5 7 6

Analiză de risc — insolvență

15.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.