Activă ARGEŞ

PLANTIC POTS S.R.L.

CUI
38678729
Reg. Comerț
J2018000067031
Înregistrată
11.01.2018
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.179, CAMERA 3, BL.S1, SC.D, ET.1, AP.7
11.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
176.125 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
20.369 RON
▼ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
277.667 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k279 k2021 · Cifră de afaceri: 258.532 RON2022 · Cifră de afaceri: 279.382 RON2023 · Cifră de afaceri: 252.905 RON2024 · Cifră de afaceri: 239.199 RON2025 · Cifră de afaceri: 176.125 RON2021 · Profit: 39.397 RON2022 · Profit: 60.350 RON2023 · Profit: 3.263 RON2024 · Profit: 28.667 RON2025 · Profit: 20.369 RON2021 · Datorii: 77.439 RON2022 · Datorii: 26.769 RON2023 · Datorii: 110.012 RON2024 · Datorii: 57.580 RON2025 · Datorii: 51.862 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLANTIC POTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 176.125 RON în 2025, cu un profit net de 20.369 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 176.125 239.199 252.905 279.382 258.532
Profit net 20.369 28.667 3.263 60.350 39.397
Capitaluri proprii 277.667 257.298 228.631 225.368 165.018
Active totale 329.529 314.878 338.643 252.137 242.457
Datorii totale 51.862 57.580 110.012 26.769 77.439
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.