Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

SELENAIMAGE S.R.L.

CUI
38666040
Reg. Comerț
J20/27/2018
Înregistrată
09.01.2018
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.11, cod poștal 332036
-7.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
623.019 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-214.190 RON
▼ 115% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0142 k283 k425 k566 k708 k2021 · Cifră de afaceri: 290.425 RON2022 · Cifră de afaceri: 294.062 RON2023 · Cifră de afaceri: 531.301 RON2024 · Cifră de afaceri: 707.644 RON2025 · Cifră de afaceri: 623.019 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 52.324 RON2024 · Profit: 2.096 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 336.802 RON2022 · Datorii: 373.079 RON2023 · Datorii: 318.860 RON2024 · Datorii: 296.727 RON2025 · Datorii: 418.460 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SELENAIMAGE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 623.019 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 623.019 707.644 531.301 294.062 290.425
Profit net 0 2.096 52.324 0 0
Capitaluri proprii -214.190 -99.422 -101.518 -153.842 -140.720
Active totale 204.270 197.305 217.342 219.237 196.082
Datorii totale 418.460 296.727 318.860 373.079 336.802
Număr mediu salariați 4 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-7.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.