Activă Plătitor TVA ARGEŞ

CORALEX PREST BUILDING S.R.L.

CUI
38665192
Reg. Comerț
J2018000034035
Înregistrată
09.01.2018
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT BASCOV COM. BASCOV, STR. LUNCĂ, NR.44B, cod poștal 117045
6.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.714 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
105.376 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k51 k76 k101 k127 k2021 · Cifră de afaceri: 110.854 RON2022 · Cifră de afaceri: 126.614 RON2023 · Cifră de afaceri: 36.643 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.714 RON2021 · Profit: 4.024 RON2022 · Profit: 10.848 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 27.352 RON2022 · Datorii: 24.570 RON2023 · Datorii: 95.626 RON2024 · Datorii: 61.139 RON2025 · Datorii: 49.285 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORALEX PREST BUILDING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.714 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.714 20.791 36.643 126.614 110.854
Profit net 0 0 0 10.848 4.024
Capitaluri proprii 105.376 121.902 143.936 230.803 219.956
Active totale 154.661 183.041 239.543 255.373 247.308
Datorii totale 49.285 61.139 95.626 24.570 27.352
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.