Activă Plătitor TVA BIHOR

NEELE VAT LOGISTICS S.R.L.

CUI
38664960
Reg. Comerț
J05/34/2018
Înregistrată
09.01.2018
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GRIGORE MOISIL, NR.8, SC.A, AP.2
15.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.923.423 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
502.612 RON
▲ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
2.954.081 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,1 mil7,6 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.598.773 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.683.073 RON2023 · Cifră de afaceri: 9.433.487 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.172.272 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.923.423 RON2021 · Profit: 175.578 RON2022 · Profit: 611.890 RON2023 · Profit: 266.176 RON2024 · Profit: 329.896 RON2025 · Profit: 502.612 RON2021 · Datorii: 660.214 RON2022 · Datorii: 732.089 RON2023 · Datorii: 648.750 RON2024 · Datorii: 743.948 RON2025 · Datorii: 369.878 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEELE VAT LOGISTICS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 8.923.423 RON în 2025, cu un profit net de 502.612 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.923.423 11.172.272 9.433.487 12.683.073 7.598.773
Profit net 502.612 329.896 266.176 611.890 175.578
Capitaluri proprii 2.954.081 2.451.469 2.123.367 1.857.192 1.245.495
Active totale 3.289.528 3.174.040 2.764.507 2.584.666 1.902.177
Datorii totale 369.878 743.948 648.750 732.089 660.214
Număr mediu salariați 5 5 5 3 3

Analiză de risc — insolvență

15.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.