Activă Plătitor TVA DOLJ

MIMAYAN S.R.L.

CUI
38650787
Reg. Comerț
J16/3/2018
Înregistrată
04.01.2018
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CĂPRIOAREI, NR.21
6.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
125.864 RON
▼ 56% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
394.426 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0301 k602 k903 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 63.190 RON2022 · Cifră de afaceri: 603.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.505.482 RON2024 · Cifră de afaceri: 289.098 RON2025 · Cifră de afaceri: 125.864 RON2021 · Profit: 8.500 RON2022 · Profit: 92.752 RON2023 · Profit: 94.292 RON2024 · Profit: 10.525 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.266 RON2022 · Datorii: 23.292 RON2023 · Datorii: 34.572 RON2024 · Datorii: 52.356 RON2025 · Datorii: 215.657 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIMAYAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 125.864 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 125.864 289.098 1.505.482 603.130 63.190
Profit net 0 10.525 94.292 92.752 8.500
Capitaluri proprii 394.426 397.860 190.197 95.906 143.153
Active totale 610.083 450.216 224.769 119.198 158.419
Datorii totale 215.657 52.356 34.572 23.292 15.266
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.