Activă Plătitor TVA VASLUI

SERMOLDO S.R.L.

CUI
38639444
Reg. Comerț
J2017000856373
Înregistrată
27.12.2017
Sediu social JUD. VASLUI, SAT BEREZENI COM. BEREZENI, BEREZENI, NR.743, cod poștal 737065
0.37
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.766 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
4.306 RON
Capitaluri proprii
8.812 RON
▲ 104% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0122 k244 k366 k488 k611 k2021 · Cifră de afaceri: 610.613 RON2022 · Cifră de afaceri: 350.989 RON2023 · Cifră de afaceri: 395.721 RON2024 · Cifră de afaceri: 266.024 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.766 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.306 RON2021 · Datorii: 197.644 RON2022 · Datorii: 202.709 RON2023 · Datorii: 257.139 RON2024 · Datorii: 235.862 RON2025 · Datorii: 288.354 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERMOLDO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.766 RON în 2025, cu un profit net de 4.306 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.766 266.024 395.721 350.989 610.613
Profit net 4.306 0 0 0 0
Capitaluri proprii 8.812 -205.632 -182.626 -80.319 -37.363
Active totale 297.166 30.230 74.513 122.256 159.271
Datorii totale 288.354 235.862 257.139 202.709 197.644
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

0.37
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.