Activă Plătitor TVA BRĂILA

TEHNOCERTI MENTENANŢĂ S.R.L.

CUI
38630720
Reg. Comerț
J2017000978097
Înregistrată
21.12.2017
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.92, CONSTRUCTIA C2, cod poștal 810003
10.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 21.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.485.718 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
220.650 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
225.450 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
19
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0297 k594 k891 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 953.815 RON2022 · Cifră de afaceri: 820.825 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.281.324 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.343.174 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.485.718 RON2021 · Profit: 346.282 RON2022 · Profit: 345.216 RON2023 · Profit: 325.842 RON2024 · Profit: 248.519 RON2025 · Profit: 220.650 RON2021 · Datorii: 177.323 RON2022 · Datorii: 188.982 RON2023 · Datorii: 166.193 RON2024 · Datorii: 205.351 RON2025 · Datorii: 161.446 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEHNOCERTI MENTENANŢĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.485.718 RON în 2025, cu un profit net de 220.650 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.485.718 1.343.174 1.281.324 820.825 953.815
Profit net 220.650 248.519 325.842 345.216 346.282
Capitaluri proprii 225.450 253.319 330.642 350.016 351.082
Active totale 386.896 458.670 496.835 538.998 528.405
Datorii totale 161.446 205.351 166.193 188.982 177.323
Număr mediu salariați 19 19 18 18 18

Analiză de risc — insolvență

10.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.