Activă GIURGIU

ORIGINS EATERY S.R.L.

CUI
38623642
Reg. Comerț
J2019000308524
Înregistrată
20.12.2017
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT DRĂGĂNESCU ORŞ. MIHĂILEŞTI, STR DIGULUI, NR.25A, CAMERA 1, cod poștal 85201
-3.19
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 20.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.891 RON
▼ 56% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-24.795 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k91 k121 k151 k2021 · Cifră de afaceri: 18.491 RON2022 · Cifră de afaceri: 62.546 RON2023 · Cifră de afaceri: 89.057 RON2024 · Cifră de afaceri: 117.016 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.891 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 1.160 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 51.733 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 130.712 RON2022 · Datorii: 143.511 RON2023 · Datorii: 150.865 RON2024 · Datorii: 126.598 RON2025 · Datorii: 81.515 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ORIGINS EATERY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 51.891 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.891 117.016 89.057 62.546 18.491
Profit net 0 51.733 0 1.160 0
Capitaluri proprii -24.795 -21.184 -72.917 -67.215 -68.375
Active totale 56.720 105.414 77.948 76.296 62.337
Datorii totale 81.515 126.598 150.865 143.511 130.712
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.19
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.