Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

EXCELENT FASHION S.R.L.

CUI
38608790
Reg. Comerț
J2021000049259
Înregistrată
18.12.2017
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. VÂNJU MARE, STR. REPUBLICII, NR.91, ETAJUL CORPULUI DE CLĂDIRE C1. SPAȚIUL COMERCIAL ÎN SUPRAFAȚĂ DE 1116 MP, cod poștal 225400
-0.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.474.056 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
2.863 RON
▼ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
-78.455 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
17
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0560 k1,1 mil1,7 mil2,2 mil2,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 798.031 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.091.973 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.573.228 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.740.781 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.474.056 RON2021 · Profit: 70.663 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 76.276 RON2025 · Profit: 2.863 RON2021 · Datorii: 1.245.609 RON2022 · Datorii: 1.770.994 RON2023 · Datorii: 2.515.628 RON2024 · Datorii: 2.620.911 RON2025 · Datorii: 2.798.365 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXCELENT FASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.474.056 RON în 2025, cu un profit net de 2.863 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.474.056 2.740.781 1.573.228 1.091.973 798.031
Profit net 2.863 76.276 0 0 70.663
Capitaluri proprii -78.455 -81.319 -157.595 -83.156 14.863
Active totale 2.719.910 2.539.592 2.358.033 1.687.838 1.260.472
Datorii totale 2.798.365 2.620.911 2.515.628 1.770.994 1.245.609
Număr mediu salariați 17 17 13 13 8

Analiză de risc — insolvență

-0.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.