Activă Plătitor TVA IAŞI

UNISTAR HORECA S.R.L.

CUI
38607965
Reg. Comerț
J2017003634224
Înregistrată
15.12.2017
Sediu social JUD. IAŞI, SAT BREAZU COM. REDIU, ŞOS. COPOULUI, NR.10A, C1. ETAJ 1. CAMERA NR. 6, cod poștal 707406
-1.72
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 15.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.935.937 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
227.772 RON
▲ 365% vs 2024
Capitaluri proprii
286.122 RON
▲ 390% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0638 k1,3 mil1,9 mil2,6 mil3,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.902.356 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.579.967 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.957.672 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.190.199 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.935.937 RON2021 · Profit: 47.606 RON2022 · Profit: 105.927 RON2023 · Profit: 47.101 RON2024 · Profit: 49.023 RON2025 · Profit: 227.772 RON2021 · Datorii: 736.144 RON2022 · Datorii: 833.112 RON2023 · Datorii: 1.427.604 RON2024 · Datorii: 1.458.534 RON2025 · Datorii: 1.553.447 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNISTAR HORECA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.935.937 RON în 2025, cu un profit net de 227.772 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.935.937 3.190.199 2.957.672 2.579.967 1.902.356
Profit net 227.772 49.023 47.101 105.927 47.606
Capitaluri proprii 286.122 58.350 9.327 112.226 6.300
Active totale 933.971 1.081.884 1.436.931 945.338 739.531
Datorii totale 1.553.447 1.458.534 1.427.604 833.112 736.144
Număr mediu salariați 2 4 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

-1.72
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.