Activă SUCEAVA

S.TRONIC GEARBOX S.R.L.

CUI
38604470
Reg. Comerț
J2017002012335
Înregistrată
15.12.2017
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT SFÂNTU ILIE COM. ŞCHEIA, STR. VASILE GEMENIUC, NR.24, CAMERA 1, cod poștal 727528
3.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 15.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
236.107 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
22.496 RON
▼ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
9.263 RON
▲ 170% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 294.198 RON2022 · Cifră de afaceri: 294.507 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.649 RON2024 · Cifră de afaceri: 279.122 RON2025 · Cifră de afaceri: 236.107 RON2021 · Profit: 1.430 RON2022 · Profit: 7.133 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 23.939 RON2025 · Profit: 22.496 RON2021 · Datorii: 102.442 RON2022 · Datorii: 166.156 RON2023 · Datorii: 273.361 RON2024 · Datorii: 131.747 RON2025 · Datorii: 77.973 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

S.TRONIC GEARBOX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 236.107 RON în 2025, cu un profit net de 22.496 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 236.107 279.122 296.649 294.507 294.198
Profit net 22.496 23.939 0 7.133 1.430
Capitaluri proprii 9.263 -13.233 -37.172 8.815 18.482
Active totale 87.236 118.514 236.189 174.971 120.924
Datorii totale 77.973 131.747 273.361 166.156 102.442
Număr mediu salariați 2 2 3 5 4

Analiză de risc — insolvență

3.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.