Activă CARAŞ-SEVERIN

LB LUCBAR TRANS S.R.L.

CUI
38596394
Reg. Comerț
J2017000841119
Înregistrată
13.12.2017
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. OŢELU ROŞU, BLD. LIBERTĂŢII, NR.4B, SC.4, AP.2, cod poștal 325700
126.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Oţelu Roşu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.12.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
11.136 RON
▼ 3% vs 2023
Profit net
3.924 RON
▲ 14% vs 2023
Capitaluri proprii
151.705 RON
▲ 3% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k23 k35 k46 k58 k2020 · Cifră de afaceri: 57.930 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.177 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.301 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.525 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.136 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 3.431 RON2024 · Profit: 3.924 RON2020 · Datorii: 28.499 RON2021 · Datorii: 7.715 RON2022 · Datorii: 6.531 RON2023 · Datorii: 6.079 RON2024 · Datorii: 1.328 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LB LUCBAR TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.136 RON în 2024, cu un profit net de 3.924 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 11.136 11.525 8.301 1.177 57.930
Profit net 3.924 3.431 0 0 0
Capitaluri proprii 151.705 147.780 144.350 146.382 150.259
Active totale 153.033 153.859 150.881 154.097 178.758
Datorii totale 1.328 6.079 6.531 7.715 28.499
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

126.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.