Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

PASCADAN EXCAVATII S.R.L.

CUI
38581768
Reg. Comerț
J24/1979/2017
Înregistrată
11.12.2017
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT GROŞII ŢIBLEŞULUI COM. GROŞII ŢIBLEŞULUI, GROŞII ŢIBLEŞULUI, NR.523, cod poștal 437316
8.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
276.544 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
174.934 RON
▼ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0127 k254 k381 k508 k635 k2021 · Cifră de afaceri: 456.590 RON2022 · Cifră de afaceri: 635.490 RON2023 · Cifră de afaceri: 485.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 424.956 RON2025 · Cifră de afaceri: 276.544 RON2021 · Profit: 165.894 RON2022 · Profit: 206.840 RON2023 · Profit: 21.851 RON2024 · Profit: 19.083 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 330.239 RON2022 · Datorii: 209.894 RON2023 · Datorii: 231.240 RON2024 · Datorii: 78.559 RON2025 · Datorii: 56.349 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PASCADAN EXCAVATII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 276.544 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 276.544 424.956 485.400 635.490 456.590
Profit net 0 19.083 21.851 206.840 165.894
Capitaluri proprii 174.934 546.303 527.220 505.369 298.528
Active totale 243.299 636.878 758.460 715.263 628.767
Datorii totale 56.349 78.559 231.240 209.894 330.239
Număr mediu salariați 1 1 3 4 4

Analiză de risc — insolvență

8.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.