Activă BIHOR

GRAND ATRACTIV S.R.L.

CUI
38567259
Reg. Comerț
J05/3033/2017
Înregistrată
06.12.2017
Sediu social JUD. BIHOR, SAT TILEAGD COM. TILEAGD, STR. LILIACULUI, NR.5, cod poștal 417585
-3.19
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 06.12.2017)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
16.500 RON
▼ 60% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-37.853 RON
▼ 74% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k247 k370 k493 k616 k2017 · Cifră de afaceri: 42.223 RON2018 · Cifră de afaceri: 361.733 RON2019 · Cifră de afaceri: 616.317 RON2020 · Cifră de afaceri: 41.500 RON2021 · Cifră de afaceri: 16.500 RON2017 · Profit: 24.581 RON2018 · Profit: 144.344 RON2019 · Profit: 289.164 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 11.572 RON2018 · Datorii: 3.352 RON2019 · Datorii: 49.474 RON2020 · Datorii: 190.960 RON2021 · Datorii: 124.234 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRAND ATRACTIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 16.500 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 16.500 41.500 616.317 361.733 42.223
Profit net 0 0 289.164 144.344 24.581
Capitaluri proprii -37.853 -21.698 433.799 144.585 24.781
Active totale 86.381 169.262 483.273 147.937 36.353
Datorii totale 124.234 190.960 49.474 3.352 11.572
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-3.19
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.