Activă Plătitor TVA TULCEA

INIMA DELTEI S.R.L.

CUI
38559817
Reg. Comerț
J2017000784362
Înregistrată
05.12.2017
Sediu social JUD. TULCEA, SAT MURIGHIOL COM. MURIGHIOL, STR PENINSULA, NR.2, cod poștal 827150
-0.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 05.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
394.849 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
15.289 RON
Capitaluri proprii
-60.007 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0168 k336 k504 k672 k840 k2021 · Cifră de afaceri: 188.595 RON2022 · Cifră de afaceri: 327.218 RON2023 · Cifră de afaceri: 327.498 RON2024 · Cifră de afaceri: 354.186 RON2025 · Cifră de afaceri: 394.849 RON2021 · Profit: 11.895 RON2022 · Profit: 114.584 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 15.289 RON2021 · Datorii: 769.874 RON2022 · Datorii: 804.353 RON2023 · Datorii: 840.033 RON2024 · Datorii: 738.483 RON2025 · Datorii: 777.216 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INIMA DELTEI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 394.849 RON în 2025, cu un profit net de 15.289 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 394.849 354.186 327.498 327.218 188.595
Profit net 15.289 0 0 114.584 11.895
Capitaluri proprii -60.007 -75.297 8.371 20.841 -93.743
Active totale 717.209 663.186 848.404 825.194 676.131
Datorii totale 777.216 738.483 840.033 804.353 769.874
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.