Activă COVASNA

GAZ-TERM CONTROL S.R.L.

CUI
38542408
Reg. Comerț
J14/571/2017
Înregistrată
28.11.2017
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, BLD. GEN. GRIGORE BĂLAN, NR.8, BL.27, SC.B, AP.4, cod poștal 520013
27.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 28.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
376.490 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
247.990 RON
▲ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
258.910 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k151 k226 k301 k376 k2021 · Cifră de afaceri: 291.003 RON2022 · Cifră de afaceri: 288.465 RON2023 · Cifră de afaceri: 294.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 266.715 RON2025 · Cifră de afaceri: 376.490 RON2021 · Profit: 222.066 RON2022 · Profit: 232.416 RON2023 · Profit: 222.974 RON2024 · Profit: 176.707 RON2025 · Profit: 247.990 RON2021 · Datorii: 9.229 RON2022 · Datorii: 6.183 RON2023 · Datorii: 4.361 RON2024 · Datorii: 10.366 RON2025 · Datorii: 22.134 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAZ-TERM CONTROL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 376.490 RON în 2025, cu un profit net de 247.990 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 376.490 266.715 294.650 288.465 291.003
Profit net 247.990 176.707 222.974 232.416 222.066
Capitaluri proprii 258.910 210.920 242.256 237.108 226.693
Active totale 281.044 221.286 246.617 243.291 235.922
Datorii totale 22.134 10.366 4.361 6.183 9.229
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

27.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.