Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CORE PILATES S.R.L.

CUI
38516298
Reg. Comerț
J40/19474/2017
Înregistrată
21.11.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. FORTUNEI, NR.33A
-41.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 21.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
138.220 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-247.437 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k239 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 56.610 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.065 RON2023 · Cifră de afaceri: 92.810 RON2024 · Cifră de afaceri: 95.435 RON2025 · Cifră de afaceri: 138.220 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.974 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 208.715 RON2022 · Datorii: 226.513 RON2023 · Datorii: 247.309 RON2024 · Datorii: 272.580 RON2025 · Datorii: 299.364 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORE PILATES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 138.220 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 138.220 95.435 92.810 87.065 56.610
Profit net 0 0 0 3.974 0
Capitaluri proprii -247.437 -235.343 -219.504 -194.819 -198.793
Active totale 41.895 27.182 17.757 13.494 9.809
Datorii totale 299.364 272.580 247.309 226.513 208.715
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-41.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.