Activă CARAŞ-SEVERIN

RBA ENLY TRANS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CUI
38515110
Reg. Comerț
J11/811/2017
Înregistrată
21.11.2017
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT PRILIPEŢ COM. BOZOVICI, PRILIPEŢ, NR.469, cod poștal 327042
-2.57
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Bozovici
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 21.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.778 RON
▲ 140% vs 2024
Profit net
1.328 RON
Capitaluri proprii
-7.367 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k21 k31 k41 k52 k2021 · Cifră de afaceri: 19.556 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.383 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.356 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.538 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.778 RON2021 · Profit: 2.624 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 738 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.328 RON2021 · Datorii: 6.483 RON2022 · Datorii: 17.873 RON2023 · Datorii: 16.784 RON2024 · Datorii: 17.828 RON2025 · Datorii: 23.058 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RBA ENLY TRANS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a avut o cifră de afaceri de 51.778 RON în 2025, cu un profit net de 1.328 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.778 21.538 11.356 12.383 19.556
Profit net 1.328 0 738 0 2.624
Capitaluri proprii -7.367 -8.695 -5.922 -6.660 6.603
Active totale 15.691 9.133 10.862 11.213 13.086
Datorii totale 23.058 17.828 16.784 17.873 6.483
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.57
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.