Activă CONSTANŢA

BOGHIS TURISM SRL

CUI
38468522
Reg. Comerț
J13/3673/2017
Înregistrată
09.11.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT SCHITU COM. COSTINEŞTI, STR. MARINARILOR, NR.4, cod poștal 907091
13.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
284.771 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
40.290 RON
▼ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
57.131 RON
▼ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k240 k300 k2021 · Cifră de afaceri: 245.876 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.806 RON2023 · Cifră de afaceri: 299.701 RON2024 · Cifră de afaceri: 274.256 RON2025 · Cifră de afaceri: 284.771 RON2021 · Profit: 97.953 RON2022 · Profit: 158.001 RON2023 · Profit: 137.856 RON2024 · Profit: 86.691 RON2025 · Profit: 40.290 RON2021 · Datorii: 15.666 RON2022 · Datorii: 14.687 RON2023 · Datorii: 12.222 RON2024 · Datorii: 19.065 RON2025 · Datorii: 17.410 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOGHIS TURISM SRL a avut o cifră de afaceri de 284.771 RON în 2025, cu un profit net de 40.290 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 284.771 274.256 299.701 292.806 245.876
Profit net 40.290 86.691 137.856 158.001 97.953
Capitaluri proprii 57.131 86.931 138.150 158.244 98.193
Active totale 74.541 105.996 150.372 172.931 113.859
Datorii totale 17.410 19.065 12.222 14.687 15.666
Număr mediu salariați 3 2 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

13.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.