Activă Plătitor TVA BRAŞOV

TOP SANPETRU B & P S.R.L.

CUI
38459451
Reg. Comerț
J2017003055085
Înregistrată
08.11.2017
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. FRAGILOR, NR.2, cod poștal 507190
1.27
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 08.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.082.618 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
109.715 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
206.765 RON
▼ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0417 k833 k1,2 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 280.279 RON2022 · Cifră de afaceri: 584.467 RON2023 · Cifră de afaceri: 504.893 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.078.412 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.082.618 RON2021 · Profit: 68.215 RON2022 · Profit: 68.171 RON2023 · Profit: 113.703 RON2024 · Profit: 336.130 RON2025 · Profit: 109.715 RON2021 · Datorii: 410.456 RON2022 · Datorii: 1.146.056 RON2023 · Datorii: 1.587.385 RON2024 · Datorii: 1.109.219 RON2025 · Datorii: 1.905.119 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOP SANPETRU B & P S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.082.618 RON în 2025, cu un profit net de 109.715 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.082.618 2.078.412 504.893 584.467 280.279
Profit net 109.715 336.130 113.703 68.171 68.215
Capitaluri proprii 206.765 371.615 35.984 238.775 173.612
Active totale 2.111.884 1.480.834 1.623.369 1.384.831 584.068
Datorii totale 1.905.119 1.109.219 1.587.385 1.146.056 410.456
Număr mediu salariați 5 4 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

1.27
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.