Activă Plătitor TVA VRANCEA

ANIMO FICCONS S.R.L.

CUI
38458588
Reg. Comerț
J2017001024393
Înregistrată
08.11.2017
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT POPEŞTI COM. POPEŞTI, STR NUCULUI, NR.88, cod poștal 627386
4.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 08.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
283.886 RON
▼ 56% vs 2024
Profit net
45.779 RON
▼ 86% vs 2024
Capitaluri proprii
211.825 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0128 k257 k385 k513 k642 k2021 · Cifră de afaceri: 185.895 RON2022 · Cifră de afaceri: 514.163 RON2023 · Cifră de afaceri: 392.688 RON2024 · Cifră de afaceri: 641.806 RON2025 · Cifră de afaceri: 283.886 RON2021 · Profit: 1.054 RON2022 · Profit: 198.681 RON2023 · Profit: 140.403 RON2024 · Profit: 335.237 RON2025 · Profit: 45.779 RON2021 · Datorii: 42.911 RON2022 · Datorii: 123.212 RON2023 · Datorii: 168.970 RON2024 · Datorii: 206.504 RON2025 · Datorii: 244.917 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANIMO FICCONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 283.886 RON în 2025, cu un profit net de 45.779 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 283.886 641.806 392.688 514.163 185.895
Profit net 45.779 335.237 140.403 198.681 1.054
Capitaluri proprii 211.825 187.157 143.989 220.978 22.297
Active totale 456.742 393.661 312.959 344.190 65.208
Datorii totale 244.917 206.504 168.970 123.212 42.911
Număr mediu salariați 2 1 3 5 4

Analiză de risc — insolvență

4.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.